Tuhaf internet siteleri – Değişik siteler

Vakit öldürmek için kullanabileceğiniz tuhaf internet sitelerini sizler için derledik.

tuhafsite

1-Kum dök dağ yap

http://thisissand.com
Zaman öldürmek için kullanılabilecek amaçsız kısmı eğlenceli yada hiç eğlencesiz olan bu sitede istediğiniz rengi kumunuza verip garip tuhaf bi şekilde zemindeki boş arazi üzerine serpiştirererek kum tepeleri oluşturmaya yarıyor.

2-I Love You Oyun

http://ncase.me/door/ I Love You Oyun
Oyunda 3 bölüm var anahtarları alıp ikondaki süre dolmadan önce kapıya yetişmeniz gerekiyor. 3 bölümün sonunda anahtarı alıp kapıya geçerkenki hareketlerinizle ince sübliminal bir mesaj veriyor bize bu site.

3-Kağıt Desenleri

https://inspirationhut.net/printable-paper/
Boş A4 sayfalarımıza çeşitli defter yapraklarında bulunan düz, çizgili, simetrik vb çeşitli çizgiler ekleyerek a4leri not kağıdına dönüştürüyor buda işinize yarayabilecek bir diğer site.

4-Sosyal Medyada Neler Oluyor?

http://pennystocks.la/internet-in-real-time/
Siteye girdiğiniz andan itibaren dünyada kullanılan sosyal medya araçları üzerindeki veri trafiğini gösteriyor. Örnekle anlatırsak whatsappta siteye girdiğiniz andan itibaren kaç mesaj gönderilmiş , kaç yeni whatsapp hesabı açılmış yahut facebookta anlık kaç beğeni var müthiş rakamlarla anlatıyor.

5-Uzayda Şu An Kaç Kişi Var?

http://www.howmanypeopleareinspacerightnow.com/
Diğer ilginç sitemiz uzayda kaç kişi var ben bu yazıyı yazarken 2 rus 1 amerikalı vatandaş 108 gündür uzaydaydı girdiğinizdeki fark ne olacak bakalım

6-İneği Bul

http://www.findtheinvisiblecow.com/
Siteye girdiğinizde önce ses yüklemesi yapıyor ardından açılan boş sayfada mause imlecinizi sayfada hareket ettirerekk gizli ineği bulmaya çalışıyorsunuz. İmleç ineğe yaklaştıkça ses şiddeti artıyor uzaklaşınca azalıyor bulduğunuza emin olduğunuzda sol tik ile ineği gizlendiği yerden çıkartın. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir