Yaşam Kolaylaştıran 10 Süperfikir Ürün

Günlük hayatta kullandığımız ürünlere ufak modifikasyonlar yaparak araçların hayatımızı dahada kolaylaştıran birer süper ürüne dönüşmüş halini inceleyeceğiz.

 

1- Mıknatıslı Kalemler

miknatisli kalem

Çalışma masalarının üzerindeki kalem sayınız fazlaysa dağınıklığa ve kalabalığa neden olabiliyor.Mıknatıslı Kalemler sayesinde hem dağınıklığı ortadan kaldırabilir hemde elinizle kalem döndürmek yerine mıknatıslı kalemlerle oynayıp düşünmek için odak noktası oluşturabilirsiniz.

 

2- Bluetooth Emzik

bluetooth emzik

Çocuğunuzun vücut ısısını kontrol etmenize ve kaybolduğu zaman cep telefonuna gönderilen sinyallerle bulmanızı sağlayan bu ürün yurtdışında 30$ civarı fiyatla piyasaya sunulmuş.

 

3-Multifonksyonlu priz adaptörü

coklu priz

Görünümü çok fonksyonlu çakıya benzeyen bu ürünle özellikle yurtdışı seyahatleri yapıyorsanız 150 farklı ülkenin elektrik standartlarına göre dizayn edilmiş bu ürünle kendi ülkenizde kullandığınız fişlerle bilrlikte kullanabilir ve üzerindeki 5v çıkışı ile cep telefonu ve tabletlerinizi şarj edebilirsiniz

 

4- Isıtıcılı panduf

isiticili terlik

Usb yoluyla şarj edilen bu panduflar soğuk kış günlerinizde vücudumuzun en çok üşüyen yeri ayaklarımızı korumaya adeta ant içmiş. Türkiyede de ilginç ürünleri bulabileceğiniz yerlerden bulunabilecek bu ürünün ortalama fiyatı 50TL’den başlıyor.

 

5- Jel Temizleyici

jöle-temizleyici

Jel şeklinde jöle kıvamında olan bu temizlik ürünü temizlenmesi zor alanlarda ufak noktalara akışkanlık göstererek adeta bir mıknatıs etkisiyle biriken toz ve kiri bünyesine çekiyor. Özellikle klavye aralarındaki pisliklerden kurtulmak isteyen kullanıcılar için mutlaka denenmesi gereken bir ürün.

 

6- Isıtıcılı bıçak

isiticili biek

Tereyağlarını evlerimizde mecburen buzdolaplarında muhafaza etmemiz gerekiyor. Dolaptan çıkan donmuş, kaskatı tereyağlarını kaymak gibi ekmeğin üzerine sürüp kızartmak sizin için vazgeçilmez bir lezzetse mutlaka evinizin bıçak sergisine eklemenizde fayda var.

 

7- Silindirik çamaşır makinesi

yuvarlak camasir makinesi

Makineden orbital küreyı çıkartıp kirlileri doldurun ve sepeti direk makineye gönderin. Yıkama sonrasında makineyi boşaltma derdiniz olmadan hoop küreyi yüklenip çamaşır asmaya. Umarım çamaşırları asan modelide ilerleyen yıllarda bizlerle birlikte olur 🙂

 

8- Akıllı Çöp Kutusu

akilli cop

Android ve ios işletim sistemleri için yapılan uygulamanın yanında birde kontrol edebilmeniz için akıllı çöp kutusuna ihtiyacınız var. Uygulama üzerinden çöpün kapağını kapatıp açabilir etraftaki ufak tefek çöpleri kutuya vakumlatabilirsiniz.

 

9- Lazer Klavye

lazer klavye

Birçok yerde illaki görmüşsünüzdür. Lazer klavyeyi usb ile bilgisayar,tablet ve otg uyumlu cep telefonlarınızla birlikte kullanabilir, her ne kadar tuşlu klavyedeki kadar keyif almasanızda taşınması kolay ve kullanışlı olduğu için kullanmak için kendinize çeşitli ortamlar yaratabilirsiniz. Türkiyedeki fiyatı 180TL’den başlıyor.

 

10- Uzaktan Kumandalı Paspas

kumandali paspas

Yaşam alanınızın zemini halı değilde parke veya fayans gibi zeminden oluşuyorsa temizlik sizin için eğlenceye dönüşebilir. Televizyon karşısında paspasınızın keyfini sürüp hatta mümkünse 2 adet alıp eşinizle paspas yarışları bile yapabilirsiniz !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir